تبلیغات
یاران عاشق - یادواره 27 شهید روستای ینگجه برگزار شد
پشتیبان ولایت فقیه باشید تابه مملكت شماآسیبی نرسد.امام خمینی/ماباولایت زنده ایم.تازنده ایم رزمنده ایم

یادواره 27 شهید روستای ینگجه برگزار شد

یکشنبه 29 شهریور 1394 10:52 ق.ظ

نویسنده : برجمال محمد صلوات الّلهم صّلعلی محمد وآل محمد
ارسال شده در: اجتماعی مذهبی و............. ، خاطرات دفاع مقدس ، اخبار و تصاویر روستای ینگجه ، مراسمات ویادبودها ، یادواره 27 شهید والامقام ینگجه سبكبالان عاشق ،

یادواره 27 شهید روستای ینگجه برگزار شدمراسم گرامیداشت 27 شهید روستای ینگجه سرولایت از توابع شهرستان نیشابور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس از نیشابور، مراسم گرامیداشت 27 شهید روستای ینگجه سرولایت از توابع شهرستان نیشابور با حضور سردار قاجاریان فرمانده تیپ زرهی 21 امام رضا (ع) جمعی از فرماندهان وپیشکسوتان دفاع مقدس  ومسئولان محلی و خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع این روستا برگزار شد.

در این مراسم دکترسرهنگ حسن باخرد مسئول حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه امام رضا (ع) و از یادگاران دفاع مقدس و راوی دفاع مقدس گفت: بالای هر خوبی، خوبی دیگری است، اما کسی که در راه خدا به شهادت می‌رسد خوبی است که بالای آن دیگر هیچ خوبی وجود ندارد.

وی افزود: اگر ما در راه شهدا حرکت کنیم و پشتیبان امام زمان (عج) و ولایت‌فقیه باشیم در آخرت از شفاعت آن‌ها برخوردار خواهیم شد.

مسئول حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه امام رضا (ع) یادآور شد: جوانان ما باید در زندگی خود به‌گونه‌ای عمل کنند که دچار پشیمانی نشوند آن‌ها با بهره‌گیری از سیره و سبک زندگی شهدا می‌توانند سعادت دنیا و آخرت خود را تأمین می‌کنند.

حسن باخرد اظهار داشت: داعش هرکجا خواست ورود پیدا کند از کسی اجازه نگرفت و فجیع‌ترین جنایات را کرده است. اما همین افراد با علم به اینکه روحیه شهادت‌طلبی در مردم ما وجود دارد حتی به خود جرات آمدن به 40 کیلومتری کشور ما را نداده است.

در این مراسم از کتاب سبکبالان عاشق به قلم سبزعلی غلامی که به زندگی شهدای ینگجه پرداخته است رونمایی شد. عطرافشانی مزار شهدا و مداحی و قرائت دل نوشته نوه شهید ونونهال ینگجه از دیگر برنامه‌های بسیار زیبای این یادواره بود.

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: یادواره 27 شهید روستای ینگجه برگزار شد ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 19 مهر 1394 08:57 ب.ظ